Veikals
Elasma® audeklu slāņveida struktūra kļuva par atpazīstamības zīmi. Iekšējais slānis, kas saskaras ar pacienta ķermeni, vairumā produktu satur dabīgu kokvilnu. Stabilu kompresiju un izturību nodrošina moderna elastīgā Lycra® materiāla audums un spēcīgu poliakrilonitronu šķiedru ārējais slānis. Šie produkti nodrošina stabilu kompresiju, elpošanas struktūru un netraucē siltuma un mitruma apmaiņu.

Produktu terapeitiskā un profilaktiskā iedarbība ir klīniski pierādīta - tā ir droša un izturīga.

Pirms sākt ražošanu, visi produkti tiek pārbaudīti reālos apstākļos medicīnas iestādēs pacientu ārstēšanas laikā. Ražošanas laikā tiek izmantotas izejvielas ar pārbaudītu kvalitāti un progresīvām ražošanas tehnoloģijām.
Citi produkti
Click to order
Maksājumu drošība.
Maksājumi ar bankas kartes palīdzību tiek apstrādāti, izmantojot mūsdienīgu un drošu maksājumu apstrādes pakalpojumu sniedzēju – CloudPayments.
Visa maksājumu un finanšu informācija tiek izmantota saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem un augstākajiem drošības standartiem.
Maksājumu apstrādes pakalpojumu sniedzējs "CloudPayments" ir sertificēts ar starptautisko maksājumu standartu PCI DSS 1. līmeņa 3.2 versiju
Visas tiesības aizsargātas © SIA GM fitness | 2015-2018